Başkan Atalay Regaip Kandili mesajı

Gölbaşı TÜGVA ilçe Başkanı Eczacı Mustafa Vakkas Atalay Regaip Kandili nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. Tügva ilçe Başkanı Mustafa Vakkas Atalay mübarek ‘Üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, İslam aleminin kandilini kutladı.

09:56:23 | 2021-02-18


Tügva ilçe Başkanı Mustafa Vakkas Atalay mübarek ‘Üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, İslam aleminin kandilini kutladı. 

 

Regaib Kandilinin tüm Müslüman âlemine rahmet getirmesini dileyen Başkan Atalay , "Regaib Kandili; Recep, Şaban ve Ramazan aylarını kapsayan mübarek üç ayların başlangıcıdır. Üç aylar, dini duyguların yoğunluk kazandığı, merhamet, şefkat, yardımlaşma ve dayanışma hislerinin doruk noktaya ulaştığı, hayır ve iyiliklerin arttığı bir dönemdir. Bu dönemde toplumumuzdaki şefkat, merhamet ve yardımlaşma duyguları en üst noktaya ulaşmaktadır. Bu mübarek gecenin hürmetine tüm insanlığın salgın hastalık ve doğal felaketlerden kurtulmasını temenni ediyorum. Ramazan ayına her türlü dert, endişe ve hastalıktan arınmış olarak sağlıkla girebilmeyi yüce Allah’tan niyaz ederim. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimin ve İslam âleminin mübarek Regaip Kandilini tebrik ediyor, mübarek üç ayların ve Regaib Kandilinin tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.”

 

 
ETİKET :   Gölbaşı Kandil Atalay Regaip

Tümü